Bus Poznań ⇿ Berlin Schonefeld


Początki lotniska Berlin Schonefeld sięgają lat 30-tych, a do 1990 roku stanowiło ono centralny port lotniczy NRD. Obecnie można z niego dostać się w różne zakątki Europy (np. do Grecji, Chorwacji, Hiszpanii i nie tylko). Co więcej, dostępne są również loty do tak odległych miast, jak Tel Awiw, Agadir, Mombasa czy Tunis. Rocznie lotnisko to obsługuje nawet ponad 12 milionów osób. Jeśli Państwo również planują z niego wylot, bez wątpienia warto zdecydować się na nasz bus Poznań – Berlin. Schonefeld jest bowiem jedną z naszych najczęstszych destynacji, dlatego potrafimy dostać się tam na czas i bez żadnych problemów.


Transport na lotnisko

Złóż rezerwację

Uruchomiliśmy prosty system rezerwacji, dzięki któremu bez trudu zamówią Państwo bus Berlin – Poznań. Nie ustalamy sztywnego rozkładu, lecz umożliwiamy na szym pasażerom wybranie terminu i godziny indywidualnie. Dzięki temu, każdy klient otrzymuje usługę skrojoną na miarę jego zapotrzebowań. W krótkim formularzu jedynie prosimy o niezbędne informacje, takie jak nazwisko, dane kontaktowe czy godzina wylotu. W przypadku, gdy potrzebny Państwu transport z lotniska Berlin Schonefeld do Poznania, prosimy natomiast o podanie godziny przylotu.

Więcej informacji

Rozumiemy, że przed skorzystaniem z naszych usług chcieliby Państwo jak najwięcej się o nich dowiedzieć. Dajemy więc możliwość wysyłania do nas pytań przez dostępny na tej stronie internetowej formularz – zawsze odpowiadamy na niego w najkrótszym możliwym czasie. Ponadto, mogą Państwo skontaktować się z nami również telefonicznie lub mailowo. Gdy wszystkie potrzebne informacje zostaną uzyskane, zachęcamy do zarezerwowania u nas busa Poznań – Berlin Schonefeld lub w drugą stronę. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi spełnią wszystkie Państwa oczekiwania!


Lotnisko Berlin Schonefeld – lokacje

Lotnisko Schonefeld – terminal A

Największy terminal lotniska Schonefeld oznaczony został literą A i posiada aż trzy poziomy. Na najniższym z nich znajduje się np. strefa przylotów, a także miejsca, w których możemy spędzić czas oczekiwania na samolot, w tym sklepy, bar i punkty dostępu do sieci. Poza tym, można tam udać się do bankomatu lub do kantoru, a także dowiedzieć się w punkcie informacji jak kursuje S-Bahn. Poddadzą się tam też Państwo kontroli paszportowej lub otrzymają pomoc w przypadku zgubienia bagażu. Na pierwszym piętrze znajduje się m.in. strefa odlotów, kawiarnia i sklepy bezcłowe. Natomiast najwyżej zlokalizowany jest np. taras widokowy oraz posterunek policji.

Zdjęcie lotniska 1
Zdjęcie lotniska 2

Lotnisko Schonefeld – terminal B, C i D

Lotnisko Schonefeld posiada jeszcze dodatkowo trzy terminale. Na tym oznaczonym literą B mieści się strefa odlotów, a także kilka kawiarni, bank, kontrola paszportowa, toalety oraz punkty dostępu do Internetu. Natomiast na Terminalu C znajdują się jedynie stanowiska obsługujące pasażerów, nie ma tam żadnych punktów usługowych. Terminal D z kolei obejmuje strefę przylotów, a także wiele innych udogodnień, takich jak sklepy bezcłowe, bankomat, automat biletów kolejowych i nie tylko. Można tam też zgłosić zgubienie bagażu i odbyć kontrolę paszportową.