Bus Berlin-Poznań – Informacje

Nasze przewozy na trasie Berlin – Poznań odbywają się regularnie, 7 dni w tygodniu. Kurs na trasie Poznań – Berlin rozpoczyna się na LOKALIZACJA, o godz. Godz..

Przewóz na trasie Berlin – Poznań wykonywany jest bez względu na liczbę zarezerwowanych miejsc. Długość przejazdu uzależniona jest od warunków drogowych – średni czas podróży wynosi 3,5h – przy założeniu pełnego przebiegu trasy.

Cennik – Bus Poznan Berlin

Trasa Poznań – Lotnisko Berlin-Schönefeld (lotnisko) 120zł
Trasa Poznań – Lotnisko Berlin-Brandenburg (lotnisko) 120zł
Trasa Poznań – Lotnisko Berlin-Tegel (lotnisko) 140zł

Rezerwacja – bus Poznań Berlin

Zachęcamy do skorzystania z forumularza rezerwacyjnego. Dla Państwa wygody umożliwiamy także rezerwację telefoniczną (tel:+48 602 712 998 lub tel:+48 604 796 602).

Każda rezerwacja musi zostać potwierdzona przez pracownika naszego biura. Opłaty za rezerwację można dokonać bezpośrednio, poprzez wpłatę na konto bankowe lub u kierowcy.
W przypadku przelewu bankowego, w polu „Tytuł” należy podać datę wyjazdu oraz imię i nazwisko osoby, na którą przypisana będzie rezerwacja.

Dane do przelewu:
Dane do przelewu

Zachęcamy do skorzystania z usług oferowanych przez naszą firmę. HaloBerlin.com to idealne rozwiązanie dla osób ceniących wygodę, komfort oraz punktualność. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty busów Poznań-Berlin Schonefeld i Tegel, przebiegiem trasy, a także z możliwościami rezerwacji.

Kontakt z nami:

tel:+48 602 712 998