Bus Poznań → Berlin lotnisko


Nasza oferta to z pewnością doskonała propozycja dla każdego, komu potrzebny jest bus Poznań – Berlin. Lotnisko wymaga punktualności i stawienia się na odprawę dużo wcześniej, dlatego warto skorzystać z usług, które zapewniają przyjazd na czas. Gwarantujemy naszym pasażerom pełen komfort podróży i zachowujemy bezpieczeństwo na drogach. Nasz bus z Poznania do Berlina nie ma stałego rozkładu – dostosowujemy się elastycznie do potrzeb naszych klientów i organizujemy dla nich transport dokładnie wtedy, gdy tego potrzebują. Dowozimy ich bez trudu na wybrane niemieckie lotnisko – Tegel lub Schonefeld.


Berlin Schonefeld

Port lotniczy Berlin Schonefeld mieści się 18 km od centrum miasta i obsługuje liczne transfery krajowe oraz międzynarodowe. Powstał j uż w 1934 roku i pełnił wtedy funkcję fabryki samolotów marki Henschel. Jako lotnisko cywilne funkcjonuje od 1947 roku i obecnie umożliwia podróżowanie w wielu kierunkach, w tym do praktycznie dowolnego kraju europejskiego oraz tak egzotycznych zakątków świata jak Egipt, Kenia, Izrael czy Tunezja. Czas oczekiwania na samolot można umilić sobie odwiedzając liczne restauracje oraz sklepy w strefie bezcłowej. Nasz bus Poznań – Berlin dowiezie Państwa na lotnisko Schonefeld dbając o najwyższy standard podróży.

Zdjęcie lotniska 1
Zdjęcie lotniska 1

Berlin Tegel

Berlin-Tegel to drugi międzynarodowy port lotniczy w stolicy Niemiec, położony w odległości zaledwie 8 km od centrum miasta. Powstał już po II wojnie światowej, natomiast w latach 70-tych został gruntownie wyremontowany i zmodernizowany. Obecnie jest on największym lotniskiem w Berlinie i nadal podlega rozbudowie. Obsługuje wiele różnych tras europejskich i nie tylko – można stamtąd dolecieć także np. do Maroka, Chin, USA czy Republiki Dominikańskiej. Na terenie portu mieści się wiele sklepów i knajp, gdzie można spędzić czas oczekując na lot. Nasz bus z Poznania do Berlina zapewni Państwu szybki i wygodny transport na lotnisko Tegel.