Poznań – Berlin Bus – formularz rezerwacji

Rezerwacja musi zostać potwierdzona telefonicznie lub za pośrednictwem wiadomości e-mail przez naszego pracownika. W przypadku większej ilości osób, prosimy na wstępie o kontakt telefoniczny celem ustalenia szczegółów przejazdu.
Istnieje możliwość odbioru/dowozu do miejsc oddalonych o max. 15km od trasy przejazdu (jedynie po wcześniejszym ustaleniu, przed dokonaniem rezerwacji).

* Pola wymagane
:
:

Informacje

Cennik:

Trasa Poznań – Lotnisko Berlin-Schönefeld (lotnisko) 120zł
Trasa Poznań – Lotnisko Berlin-Brandenburg (lotnisko) 120zł
Trasa Poznań – Lotnisko Berlin-Tegel (lotnisko) 140zł

  • Przesłanie formularza rejestracyjnego nie gwarantuje rezerwacji
  • Prosimy o dokładne sprawdzenie informacji na bilecie lotniczym oraz podanie informacji o numerze lotu oraz godzinie przylotu w przypadku odbioru z Berlina lub godziny wylotu w przypadku dowozu do Berlina
  • Rezerwacja będzie ważna po potwierdzeniu rezerwacji przez naszego pracownika
  • Nie ponosimy odpowiedzialności za błędnie wypełniony formularz rezerwacji
  • Po wysłaniu formularza rezerwacji otrzymają Państwo e-mail z informacjami dot. płatności i dalszych kroków

Transport Poznań-Berlin Lotnisko

Przejazd z Poznania do Berlina na lotnisko, który oferujemy, pozwoli Państwu dotrzeć do hali odlotów w optymalnym czasie oraz maksymalnym komforcie. Nasi kierowcy to doświadczeni specjaliści, którzy zrobią wszystko w ich mocy, aby zapewnić pasażerom bezpieczeństwo oraz przyjemną atmosferę podczas podróży. Każdy bus z Poznania do Berlina Schonefeld czy Tegel to nowoczesny pojazd wyposażony w profilowane fotele oraz klimatyzację, które podniosą poziom wygody transferu.

Oprócz wyjazdów do stolicy Niemiec, oferujemy na przykład transport z lotniska Berlin Schonefeld do Poznania, lub pomiędzy innymi miejscowościami znajdującymi się na tej trasie. Nasze przejazdy odbywają się regularnie, siedem dni w tygodniu, bez znaczenia ile miejsc zostało zarezerwowanych. Umożliwiamy pasażerom dostęp do sprawdzonej i niezawodnej opcji, jaką jest nasz bus Poznań – Berlin. Lotnisko to najpopularniejsza destynacja, wobec czego nasza firma specjalizuje się własnie w transferach do portów lotniczych. Każdy taki przejazd musi przede wszystkim stawiac na punktualność i bezpieczeństwo pasażerów – spóźnienia mogą się zakończyć niemożliwością wejścia na pokład samolotu. Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego!